Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product
Color: Pink
Price: 119kr
Original Price: 159kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 215 g |
| Diameter | 35 cm |
| Crown | 52-56 cm |
| SKU | sb25080839092403074 |
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product
Color: Pink
Author: a***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality for the price, beautiful colour
Color: Pink | 3 photo(s)
Author: v***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely wig which looks great and good fitting
Color: Pink
Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to product image
Color: Pink